Генеральный партнер ↓   
 CarGid- Всеукраинский гид автопродаж. Автобазар Украины. Продажа б/у и новых автомобилей. Рекомендации по выбору авто
Быстрый поиск тюнинга для:
 
Главная » Статьи » Мои статьи

Убезпечте себе на дорозі!

Фактори, котрі найбільше впливають на безпеку водія та пасажирів авто:

 

  • Робота гальм. 

Швидкість реагування педалі гальма напряму впливає на швидкість зупинення руху автомобілю. Якщо ви чуєте скрипіння під час цього процесу і справа не у змазці, відчуваєте, що вони вже віджили своє - не нехтуйте безпекою та замініть. Пам’ятайте, краще зайвий раз з’їздити на СТО, ніж підставляти життя своє та пасажирів під удар.

 

  • Якісне і безперебійне освітлення.

Від дальності та чіткості освітлення залежить швидкість сприйняття перепон на дорозі. За останніми законами дорожнього руху України, фари транспорту повинні бути ввімкнені постійно. Тому все більше людей використовує Led лампи. Вони споживають значно менше енергії ніж лампи розжарювання. Світлодіодні лампочки працюють із паралельним підключенням, якщо одна чи кілька вийшли з ладу - вони однаково продовжують горіти, що допомагає уникнути штрафів. Світло, котре вони дають, переважно біле, максимально близьке до денного і відрізняється потужністю. Детальніше про переваги світлодіодних LED-ламп для авто можна дізнатись тут

 

  • Шини під пору року.

Це особливо важливо у погану погоду, як під час дощу чи після нього. Від щеплення з дорогою залежить здатність авто до маневрування та відчуття водієм самого водіння. У складі зимових шин високий вміст каучуку, що дозволяє їм бути еластичними навіть при низьких температурах. Однак влітку така гума від дороги плавиться. Відрізняються і протектори. У зимових шин вони глибокі, що дозволяє продавлювати сніг, і забезпечує щеплення. У літніх навпаки, малюнку на поверхні майже немає, аби якнайбільший відсоток стикувався з дорогою. Тому від того, чи змінюватимете ви гуму вчасно залежить ваша стійкість на дорозі.

  • Вміння і швидкість реакції водія.

Водій - це людина, що несе відповідальність за швидке прийняття рішень. Тому, якщо ви погано себе почуваєте, нетверезі, розумієте, що в голові паморочиться, то краще візьміть таксі чи скористайтесь громадським транспортом.

Якщо вам просто бракує досвіду, то набувайте його, їздячи у незавантажений на дорозі час, робіть вправи на уважність, пам’ять та швидкість реакції. Наприклад, попросіть когось розкласти перед Вами 10 предметів - дивіться на них три секунди - відверніться та нехай помічник поміняє предмети місцями та забере кілька із них чи поміняє. Вам потрібно відповісти, що із предметів змінилось. Для розвитку реакції добре підійдуть активні види спорту, у котрих наявний предмет, що пересувається, як то м’яч.


 

Не забувайте про паски безпеки й возити із собою набір необхідних інструментів.

Адже на дорозі ваше життя у ваших руках.

Категория: Мои статьи | Добавил: webgkv (13.03.2020) E W
Просмотров: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Последние темы форума

Опрос

В первую очередь Вы предпочли бы (тюнинг)?
Всего ответов: 70

Календарь