Генеральный партнер ↓   
 CarGid- Всеукраинский гид автопродаж. Автобазар Украины. Продажа б/у и новых автомобилей. Рекомендации по выбору авто
Быстрый поиск тюнинга для:
 
Главная » Статьи » Мои статьи

Наліпки на автомобіль, як замовити і створити наліпку з власним дизайном

Створіть наліпку з власним дизайном на авто з сервісом ПакХаб! З конструктором наліпок ПакХаб створити наліпку і дизайн власноруч просто, швидко і головне недорого!

 

Для того щоб створити наліпку переходьте за посиланням:

https://packhub.com.ua/uk/shirokoformatnij-druk-na-plivci

Нижче технічні деталі і особливості друку на плівці.

Для замовлення необхідно вказати розмір, обрати необхідні опціі і створити файл макет наліпки на автомобіль в конструкторі ПакХаб. Також Ви можете використати наявний файл і завантажити його, або замовити макетування у нашого дизайнера. Пропонуємо скористатися безкоштовними шаблонами в конструкторі наліпок ПакХаб.

Для наліпок на автомобіль ми рекомендуємо використовувати прозору самоклейку плівку, друк використовувати з білим кольором і ламінувати виріб. Це важливо тому що задруковувані елементи будуть видні тільки під білим підкладом, а там де немає задруку буде звичайний колір автомобіля, або прозорий шар.

Нижче технологічні і технічні особливості друку наліпок.

Способи друку – при малих і середніх накладах слід використовувати цифровий аркушевий, або широкоформатний друк. При друці прозорих наліпок зверніть увагу на кольорову схему за якою створений файл. В більшості випадків доцільно використовувати окрім основної кольорової тріади CMYK додатковий колір W (White). Цей колір має бути розташований під графічними елементами для забезпечення контрастного відображення. Без білого через світлопропускні характеристики плівки зображення значно втрачає контраст і виглядає розмитим. Аркушевий цифровий друк дає гарні результати і високу якість, але має обмеження в форматі (розмірі) аркуша до 330х480 мм. Якщо необхідно друкувати наліпки більших розмірів, використовується широкоформатний друк. Ширина стандартних плівок для широкоформатного друку до 1600 мм, а довжина рулона до 50 метрів, що фактично і є обмеженням задруковуваного розміру.

Матеріали для друку – аркуші, або рулони з задруковуваним шаром, клейким шаром і підложкою для легкого відділення наліпки від основи. Бувають папери і синтетичні матеріали. Синтетика буває ПВХ, ПП, ПЄ, а також металізовані плівки.

Плівки – з синтетичними матеріалами все набагато складніше. Існують як матеріали для різних видів друку (аркуші і рулони), так і різні типи використовуваного пластику. Найдешевший ПВХ (Полівінілхлорид), але він відносно товстий (50-80 мікрон), тягнеться і негативно впливає на екологію. ПП (Поліпропілен) має схожі на ПВХ властивості, але дорожчий, при цьому стиановить меншу загрозу для навколишнього середовища. ПЕ (Поліестер) не тягнеться, тонший і забезпечує дуже добру адгезію фарби. Значно дорожчий за ПП і ПВХ, але безальтернативний при використанні на поверхнях в радіусом (косметичні пляшечки, ручки, будь які цилінричні поверхні з малим діаметром), тому що забезпечує мінімальний поверхневий натяг і дуже добре тримається на виробі. За кольором плівки бувать білі, прозорі, кольорові і металізовані. Прозорі і металізовані потребують додаткові фарби для друку. Металізовані плівки значно дорожчі за білі і прозорі. Також плівки мають різні клейові основи – постійні, тимчасові, кольорові (для блоківання світла). Існують також спеціальні плівки – для вікон одностороннього обзору, це плівка з перфорацією що дозволяє пропускати світло і на певній відстані з однієї сторони несе візуальне зображення. Використовуються для реклами на вікнах. Для легкого монтажу з мікроканалами через які видаляється зайве повітря, спеціальні легко руйнівні для пломб і багато інших.

Постдрукарська обробка – після друку деякі наліпки варто ламінувати, в якихось випадкахз через низьку адгезію фарби, в деяких для захисту. Ламінація буває гаряча (тонкий захисний слой) і холодна, це фактично прикатка прозорої плівки поверх задрукованої. При використанні холодного ламіната слід звернути увагу на те якою плівкою буде ламінуватися наліпка, всі бачили вантажівки на яких така плівка пливе через низьку стійкість клею до нагрівання, або через різні тепловіх характеристики розширення і через рік два це вже не виглядає красиво. Після друку і можливої ламінації наліпки необхідно порізати, в залежності від форми і типу використовують прямокутну порізку ножем, або фігурні форми за допомогою плоттера. Слід пам’ятати що сучасні плотери мають систему оптичного позиціонування що фактично друкується на аркуші або рулоні, це зменшує ефективну площу для друку.

Проект ПакХаб створений для малого бізнесу і приватних замовників, ми пропонуємо замовлення продукції за допомогою зручного алгоритму – створення файла в конструкторі за допомогою готових шаблонів, завантаження власних готових файлів, замовлення дизайну. Вартість і терміни виготовлення зазначені в кожному продукті і видні одразу при замовленні. Замовлення відправляються клієнтам кожного дня, тому для нескладних виробів термін від замовлення до отримання від 2х робочих днів.

Категория: Мои статьи | Добавил: webgkv (20.06.2023) E W
Просмотров: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Последние темы форума

Опрос

В первую очередь Вы предпочли бы (тюнинг)?
Всего ответов: 72

Календарь